PROGRAM / 2024 SuperVeteran 1 – Tryk på Kampnummer OG Hjemmehold eller Udehold for, at sortere i dato orden.

UgeDatoDag/ Klokken - K for kunstKampnummerHjemmeholdUdeholdResultat
15301AlbertslundOversidder-
1508.04.Mandag kl. 19.00 K302IslevRosenhøj4 - 0
1722.4.Mandag kl. 18.00303AvedøreMosede3 - 1
1510.4.Onsdag kl. 18.45304HerstedøsterEJBY684 - 2
16305OversidderEJBY68-
1617.4.Onsdag kl. 19.00306HerstedøsterAvedøre3 - 1
236.6.Torsdag kl. 18.30307MosedeIslev0 - 3
1615.4.Mandag kl. 19.00308RosenhøjAlbertslund3 - 1
1722.4.Mandag kl. 19.00 K309IslevHerstedøster3 - 1
17310AvedøreOversidder-
1722.4.Mandag kl. 18.30311EJBY68Albertslund3 - 1
1724.4.Onsdag kl. 18.30312MosedeRosenhøj3 - 1
1829.4.Mandag kl. 19.00313AlbertslundAvedøre1 - 6
18314OversidderIslev-
181.5.Onsdag kl. 19.00315HerstedøsterMosede0 - 2
1829.4.Mandag kl. 19.00316RosenhøjEJBY684 - 2
196.5.Mandag kl. 19.00 K317IslevAlbertslund6 - 3
197.5.Tirsdag kl. 18.00318AvedøreEJBY685 - 1
198.5.Onsdag kl. 19.00319HerstedøsterRosenhøj2 - 5
19320MosedeOversidder-
2013.5Mandag kl. 19.00321AlbertslundMosede5 - 3
20322OversidderHerstedøster-
2013.5.Mandag kl. 18.00323AvedøreRosenhøj6 - 2
2013.5.Mandag kl. 18.30324EJBY68Islev2 - 0
2122.5.Onsdag kl. 19.00 K325IslevAvedøre1 - 2
2122.5.Onsdag kl. 19.00326AlbertslundHerstedøster5 - 2
2122.5.Onsdag kl. 18.30327MosedeEJBY684 - 3
21328RosenhøjOversidder-
22329AlbertslundOversidder-
2227.5.Mandag kl. 19.00330RosenhøjIslev5 - 3
2229.5.Onsdag kl. 18.30331MosedeAvedøre0 - 5
2227.5.Mandag kl. 18.30332EJBY68Herstedøster1 - 3
23333EJBY68Oversidder-
233.6.Mandag kl. 18.00 K334AvedøreHerstedøster2 - 1
233.6.Mandag kl. 19.00 K335IslevMosede4 - 1
233.6.Mandag kl. 19.00336AlbertslundRosenhøj5 - 3
2412.6.Onsdag kl. 19.00337HerstedøsterIslev3 - 0
24338OversidderAvedøre-
2410.6.Mandag kl. 19.00339AlbertslundEJBY686 - 3
2410.6.Mandag kl. 19.00340RosenhøjMosede1 - 6
2519.6.Onsdag kl. 18.00341AvedøreAlbertslund
25342IslevOversidder-
2519.6.Onsdag kl. 18.30343MosedeHerstedøster
2517.6.Mandag kl. 18.30344EJBY68Rosenhøj4 - 1
2624.6.Mandag kl. 19.00345AlbertslundIslev
2624.6.Mandag kl. 18.30346EJBY68Avedøre
2624.6.Mandag kl. 19.00347RosenhøjHerstedøster
26348OversidderMosede-
325.8.Mandag kl. 19.00349AlbertslundMosede
32350HerstedøsterOversidder-
328.8.Torsdag kl. 19.00351RosenhøjAvedøre
325.8.Mandag kl. 19.00 K352IslevEJBY68
3312.8.Mandag kl. 18.00353AvedøreIslev
3314.8.Onsdag kl. 19.00354HerstedøsterAlbertslund
3312.8.Mandag kl. 18.30355EJBY68Mosede
33356OversidderRosenhøj-
34357OversidderAlbertslund-
3419.8.Mandag kl. 19.00 K358IslevRosenhøj
3419.8.Mandag kl. 18.00359AvedøreMosede
3421.8.Onsdag kl. 19.00360HerstedøsterEJBY68
35361OversidderEJBY68-
3528.8.Onsdag kl. 19.00362HerstedøsterAvedøre
3528.8.Onsdag kl. 18.30363MosedeIslev
3526.8.Mandag kl. 19.00364RosenhøjAlbertslund
362.9.Mandag kl. 19.00 K365IslevHerstedøster
36366AvedøreOversidder-
362.9.Mandag kl. 18.30367EJBY68Albertslund
364.9.Onsdag kl. 18.30368MosedeRosenhøj
379.9.Mandag kl. 18.30369AlbertslundAvedøre
37370OversidderIslev-
3711.9.Onsdag kl. 18.30371MosedeHerstedøster
379.9.Mandag kl. 18.30372RosenhøjEJBY68
3816.9.Mandag kl. 19.00 K373IslevAvedøre
3816.9.Mandag kl. 18.15374AlbertslundHerstedøster
3816.9.Mandag kl. 18.15375EJBY68Mosede
38376RosenhøjOversidder-
3925.9.Onsdag kl. 17.45377MosedeAlbertslund
39378OversidderHerstedøster-
3923.9.Mandag kl. 18.00 K379AvedøreRosenhøj
3923.9.Mandag kl. 17.45380EJBY68Islev
4030.9.Mandag kl. 19.00 K381IslevAlbertslund
4030.9.Mandag kl. 18.00 K382AvedøreEJBY68
402.10.Onsdag kl. 19.00383HerstedøsterRosenhøj
40384OversidderMosede-