PROGRAM / 2024 SuperVeteran 1 – Tryk på Kampnummer OG Hjemmehold eller Udehold for, at sortere i dato orden.
Uge Dato Dag/ Klokken - K for kunst Kampnummer Hjemmehold Udehold Resultat
15 301 Albertslund Oversidder -
15 08.04. Mandag kl. 19.00 K 302 Islev Rosenhøj
15 8.4. Mandag kl. 18.00 303 Avedøre Mosede
15 10.4. Onsdag kl. 18.45 304 Herstedøster EJBY68 Ændret
16 305 Oversidder EJBY68 -
16 17.4. Onsdag kl. 19.00 306 Herstedøster Avedøre
16 17.4. Onsdag kl. 18.30 307 Mosede Islev
16 15.4. Mandag kl. 19.00 308 Rosenhøj Albertslund
17 22.4. Mandag kl. 19.00 K 309 Islev Herstedøster
17 310 Avedøre Oversidder -
17 22.4. Mandag kl. 18.30 311 EJBY68 Albertslund
17 24.4. Onsdag kl. 18.30 312 Mosede Rosenhøj
18 29.4. Mandag kl. 19.00 313 Albertslund Avedøre
18 314 Oversidder Islev -
18 1.5. Onsdag kl. 19.00 315 Herstedøster Mosede
18 29.4. Mandag kl. 19.00 316 Rosenhøj EJBY68
19 6.5. Mandag kl. 19.00 K 317 Islev Albertslund
19 7.5. Tirsdag kl. 18.00 318 Avedøre EJBY68 Ændret
19 8.5. Onsdag kl. 19.00 319 Herstedøster Rosenhøj
19 320 Mosede Oversidder -
20 13.5 Mandag kl. 19.00 321 Albertslund Mosede
20 322 Oversidder Herstedøster -
20 13.5. Mandag kl. 18.00 323 Avedøre Rosenhøj
20 13.5. Mandag kl. 18.30 324 EJBY68 Islev
21 22.5. Onsdag kl. 19.00 K 325 Islev Avedøre
21 22.5. Onsdag kl. 19.00 326 Albertslund Herstedøster
21 22.5. Onsdag kl. 18.30 327 Mosede EJBY68
21 328 Rosenhøj Oversidder -
22 329 Albertslund Oversidder -
22 27.5. Mandag kl. 19.00 330 Rosenhøj Islev
22 29.5. Onsdag kl. 18.30 331 Mosede Avedøre
22 27.5. Mandag kl. 18.30 332 EJBY68 Herstedøster
23 333 EJBY68 Oversidder -
23 3.6. Mandag kl. 18.00 K 334 Avedøre Herstedøster
23 3.6. Mandag kl. 19.00 K 335 Islev Mosede
23 3.6. Mandag kl. 19.00 336 Albertslund Rosenhøj
24 12.6. Onsdag kl. 19.00 337 Herstedøster Islev
24 338 Oversidder Avedøre -
24 10.6. Mandag kl. 19.00 339 Albertslund EJBY68
24 10.6. Mandag kl. 19.00 340 Rosenhøj Mosede
25 19.6. Onsdag kl. 18.00 341 Avedøre Albertslund Ændret
25 342 Islev Oversidder -
25 19.6. Onsdag kl. 18.30 343 Mosede Herstedøster
25 17.6. Mandag kl. 18.30 344 EJBY68 Rosenhøj
26 24.6. Mandag kl. 19.00 345 Albertslund Islev
26 24.6. Mandag kl. 18.30 346 EJBY68 Avedøre
26 24.6. Mandag kl. 19.00 347 Rosenhøj Herstedøster
26 348 Oversidder Mosede -
32 5.8. Mandag kl. 19.00 349 Albertslund Mosede
32 350 Herstedøster Oversidder -
32 8.8. Torsdag kl. 19.00 351 Rosenhøj Avedøre Ændret
32 5.8. Mandag kl. 19.00 K 352 Islev EJBY68
33 12.8. Mandag kl. 18.00 353 Avedøre Islev
33 14.8. Onsdag kl. 19.00 354 Herstedøster Albertslund
33 12.8. Mandag kl. 18.30 355 EJBY68 Mosede
33 356 Oversidder Rosenhøj -
34 357 Oversidder Albertslund -
34 19.8. Mandag kl. 19.00 K 358 Islev Rosenhøj
34 19.8. Mandag kl. 18.00 359 Avedøre Mosede
34 21.8. Onsdag kl. 19.00 360 Herstedøster EJBY68
35 361 Oversidder EJBY68 -
35 28.8. Onsdag kl. 19.00 362 Herstedøster Avedøre
35 28.8. Onsdag kl. 18.30 363 Mosede Islev
35 26.8. Mandag kl. 19.00 364 Rosenhøj Albertslund
36 2.9. Mandag kl. 19.00 K 365 Islev Herstedøster
36 366 Avedøre Oversidder -
36 2.9. Mandag kl. 18.30 367 EJBY68 Albertslund
36 4.9. Onsdag kl. 18.30 368 Mosede Rosenhøj
37 9.9. Mandag kl. 18.30 369 Albertslund Avedøre
37 370 Oversidder Islev -
37 11.9. Onsdag kl. 18.30 371 Mosede Herstedøster
37 9.9. Mandag kl. 18.30 372 Rosenhøj EJBY68
38 16.9. Mandag kl. 19.00 K 373 Islev Avedøre
38 16.9. Mandag kl. 18.15 374 Albertslund Herstedøster
38 16.9. Mandag kl. 18.15 375 EJBY68 Mosede
38 376 Rosenhøj Oversidder -
39 25.9. Onsdag kl. 17.45 377 Mosede Albertslund
39 378 Oversidder Herstedøster -
39 23.9. Mandag kl. 18.00 K 379 Avedøre Rosenhøj
39 23.9. Mandag kl. 17.45 380 EJBY68 Islev
40 30.9. Mandag kl. 19.00 K 381 Islev Albertslund
40 30.9. Mandag kl. 18.00 K 382 Avedøre EJBY68
40 2.10. Onsdag kl. 19.00 383 Herstedøster Rosenhøj
40 384 Oversidder Mosede -